Keşke Hiç Büyümeseydik 1.Bölüm 2. Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun ve Murat Kılıç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qp8od

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik!

30 yıllık bir zaman diliminin konu edileceği dizide babalarının ölümüyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönen kardeşlerin hikayesini izleyeceğiz.

Bir gecede büyüdüğünü anlarsın, ama şimdi baban yoktur!

İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler? Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

2 Yorum Var

  1. Muhammed Fatih

    25 Ağustos 2018 - 16:52

    Seksenler tarzı bir dizi olacağa benziyor.

  2. Ahusa

    24 Ağustos 2018 - 22:41

    Güzel bi dizi olacak ?

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.