Keşke Hiç Büyümeseydik 1.Bölüm Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun ve Murat Kılıç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/20w6q

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik!

30 yıllık bir zaman diliminin konu edileceği dizide babalarının ölümüyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönen kardeşlerin hikayesini izleyeceğiz.

Bir gecede büyüdüğünü anlarsın, ama şimdi baban yoktur!

İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler? Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

4 Yorum Var

 1. Dilek kenç

  13 Eylül 2018 - 00:38

  Mükemmeldi herkesin emeğine yüreğine sağlık

 2. dizici

  21 Ağustos 2018 - 22:08

  Keske hic bu diziyi yapmasaydiniz. Zaman kaybi olmuss

 3. ergen

  20 Ağustos 2018 - 23:51

  Turkiye dizide 1. Siraya yerlesmek uzere bunlar hala yesilcam havasinda. Tutmaaaaz

 4. dogrucu

  20 Ağustos 2018 - 19:49

  Tutmaz tutmaz 3 FINAL

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.