Keşke Hiç Büyümeseydik 2.Bölüm Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yeni bölümü 16 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun ve Murat Kılıç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wq2lg

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Babalarının ölümü ile aynı evde toplanan çocuklar daha Hulusi’nin ‘ Yedisi ’ çıkmadan birbirlerine düşmüşlerdir. Ufuk ve Sadık arasında yaşanan gerilim git gide tırmanmaktadır. Çocukken birbirlerinin dertlerine hüzünlenen, arkalarını kollayan aynı sofrada bir ekmeği paylaşan kardeşler, şimdi aralarındaki sorunları çözmek için sohbet bile edemeyecek hale gelmişlerdir. Bütün bu gerilimin yanında Ferdi’nin evi satma isteği yengelerin desteği kardeşleri daha da içinden çıkılmaz hale sokmuştur. Şennur tarafından sürekli doldurulan Sadık, Ferdi’nin kurnaz planına ses çıkaramayan Serpil ve eski yaralarının bu mahallede durdukça kanayacağını düşünen Ufuk, hatıralarından vazgeçebilecekler midir?

İlk aşklarını yaşadıkları sokaklar, düşüp dizlerini kanattıkları kaldırımlar ve her köşesi anılarla dolu bu babadan kalma bu ev… Onları tekrar bir arada tutabilecek mi yoksa hepsi kendi yollarına geri mi dönecektir?

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.